Čokoládový 100% RAW zákusok


Bez lepku Bez laktózy Bez cukru Vegetarián RAW


Detailný popis:
Ochutnajte náš najobľúbenejší „Čokoládový 100% RAW zákusok“ , a neuveríte že taká dobrota je ešte aj zdravá. Obsahuje kvalitné prírodné kakao, ktoré je základom každej čokolády.

Hmotnosť torty je 1200g. Pozor obsahuje orechy.

Kakao má v sebe veľa cenných látok, vitamínov, minerálov, ktoré pomáhajú proti únave, pri zvýšenej horúčke, vyhudnutosti, angíne, srdcových problémoch, anémii, problémy s črevami a obličkami či dýchacími problémami.Taktiež kakao pomáha zabrániť oxidácie LDL cholesterolu, t.j. zlého cholesterolu voľnými radikálmi. Má protizápalový účinok.

Obsahuje teobromín, ktorý pôsobí povzbudzujúco, fenyletylamín – pomáha pri depresiách, a tryptofán inak nazývaný hormón dobrej nálady.

Flavonoidy a kakao

Kakao obsahuje veľké množstvo flavonoidov, čo sú prírodné substancie. Tie sa nachádzajú v rastlinách, v potravinách a nápojoch rastlinného pôvodu (napr. v jablkách, hrozne, kakau, v strukovinách, a iné ).Ide vlastne o antioxidanty, ktoré naše telo potrebuje.

Kakao obsahuje veľa minerálnych látok ako je horčík, železo, zinok, meď a iné. Alkaloid teobromín zastúpený v kakae je izomér teofylínu. Používa sa pri ochorení dýchacích ciest, na podporu vykašliavania hlienu.

Kakao teda nielen povzbudí , ale taktiež pomôže pri kašli a má aj afrodiziakálne účinky.
Chat
pripravujeme sa na zavedenie normy ISO 22 001 FB